Logo
Logo
Lunarspins

350% tot €2000 + 1000 gratis spins welkomstbonus – meld je nu aan en pak jouw startboost

Lunarspins Casino

Top Slots

Sweet Bonanza

Sweet Bonanza

Mega Moolah

Mega Moolah

Razor Shark

Razor Shark

Eye of Horus

Eye of Horus

Book of Dead

Book of Dead

Big Bass Bonanza

Big Bass Bonanza

3 Hot Chilli Peppers

3 Hot Chilli Peppers

Gates Of Olympus 1000

Gates Of Olympus 1000

Sugar Rush

Sugar Rush

Wolf Gold

Wolf Gold

Buffalo King Megaways

Buffalo King Megaways

StarBurst

StarBurst

Crash & Instant

Lucky Jet

Lucky Jet

Ballonix

Ballonix

Big Bass Crash

Big Bass Crash

Aviator

Aviator

F777 Fighters

F777 Fighters

Piggy Tap

Piggy Tap

Penalty Shoot Out

Penalty Shoot Out

JetX

JetX

Aviatrix

Aviatrix

Chicken Road

Chicken Road

Aviamasters

Aviamasters

Balloon

Balloon

Live

Crazy Time

Crazy Time

Sweet Bonanza

Sweet Bonanza

Infinite Blackjack

Infinite Blackjack

Lightning Dragon

Lightning Dragon

American Roulette

American Roulette

Monopoly Live

Monopoly Live

Lunarspins info

Lunarspins is een nieuw online casino dat zich richt op spelers uit Nederland die houden van een moderne sfeer, sterke beveiliging en royale promoties. Het merk draait om snelle actie, overzichtelijke lobby’s en duidelijke voorwaarden. Met een welkomstbonus die oploopt tot een hoog bedrag, een licentie op Malta en een spelaanbod van bekende studio’s biedt het platform een herkenbare ervaring voor zowel de rustige speler als de ervaren bonusjager.

BedrijfL.C.S Limited, C-64070, Office 3, Level 2, Sterling Building Enrico Mizzi Street, TA' XBIEX XBX 1453, Malta
VergunningMalta Gaming Authority, licentienummer MGA/B2C/233/2013, uitgegeven aan L.C.S Limited
Datum van oprichting2026
TalenNederlands, mogelijk aanvullende talen afhankelijk van regio-instellingen
ProductenOnline casino spellen, waaronder gokkasten, tafelspellen en live casino
Valuta'sEUR
BetaalmethodenVisa, Mastercard, Neteller, Skrill, Bankoverschrijving
BonusWelcome Casino Package: 350% tot €2000 + 1000 Free Spins, inzetvereiste x30 op storting en bonus, Free Spins-winst x30
Minimale storting€20 algemeen, welkomstbonus vanaf €25 storting
KlantenserviceOndersteuning via online hulpkanalen; beschikbaarheid afhankelijk van tijd en taal

Lunarspins Registratie

Registratie verloopt via één standaard spelersaccount; extra registratie­typen. Tijdens aanmelden vult u basisgegevens in, zoals naam, e‑mail en wachtwoord; welke extra gegevens gevraagd worden. KYC-controle, benodigde documenten en duur zijn eveneens.

  1. Open de website en klik op de knop om te registreren.
  2. Vul uw e-mailadres in en maak een veilig wachtwoord aan.
  3. Voer gevraagde persoonlijke gegevens in, zoals naam en geboortedatum.
  4. Bevestig de registratie, bijvoorbeeld via een link in uw e-mail.
  5. Log in op uw nieuwe account en stel voorkeuren en limieten in.

Inloggen verloopt via het standaard accountformulier met e‑mail en wachtwoord; extra loginopties. Wachtwoordherstel, two-factor-authenticatie en inlogbeperkingen zijn eveneens.

Lunarspins Bonussen

Welcome Casino Package

Welkom Casinopakket

350% Tot €2000 + 1000 Gratis Spins
Monday's Reload Bonus

Maandag Herlaadbonus

100% Tot €200
Tuesday on the reels

Dinsdag Op De Rollen

Tot 1000 Gratis Spins
Friday's Free Spins

Vrijdag Gratis Spins

350 Gratis Spins
Saturday's action is LIVE

Zaterdag Actie Is Live

100% Live Casinobonus Tot €150
VIP Club

Zondag Draai Traktatie

350 Gratis Spins

Bonussen en promoties bij Lunarspins

Bij Lunarspins profiteer je van een royaal welkomstpakket voor nieuwe spelers, grote hoeveelheden free spins op geselecteerde gokkasten, reload bonussen op meerdere dagen in de week en extra voordelen via het VIP Club loyaliteitsprogramma. Hierdoor is er vrijwel elke dag een nieuwe kans op een mooie klapper, of je nu een regelmatige speler bent of juist een actieve bonusjager.

BonustypeBedragRollover voorwaarden
Welcome Casino Package350% tot €2000 + 1000 free spinsx30 over storting en bonus; winsten uit free spins x30
Monday's Reload Bonus100% tot €200x35 over storting en bonus
Tuesday on the reelsTot 1000 free spinsx35 over winsten uit free spins
Friday's Free Spins350 free spins, minimale storting €50Bonusvoorwaarden volgens algemene actievoorwaarden
Saturday's action is LIVE100% Live Casino Reload Bonus tot €150x35 over storting en bonus
Sunday's Spinning Treat350 free spinsBonusvoorwaarden volgens algemene actievoorwaarden
VIP ClubVersnelde uitbetalingen, persoonlijke accountmanager, exclusieve aanbiedingenEenmalige storting van €1000 of meer kan directe VIP-toegang geven

Spellen bij Lunarspins: overzicht van lobby, categorieën en providers

In de spellobby van Lunarspins vind je een brede mix van videoslots, klassieke gokkasten, tafelspellen, live casino tafels, instant win-games en jackpotspellen. De titels komen van bekende providers zoals Nolimit, NetEnt, RubyPlay, Endorphina, Evoplay, ELK, Novomatic en Betsoft. Alles is overzichtelijk geordend, zodat iedere gokker snel zijn favoriete kasten of speeltafels terugvindt en direct kan beginnen met draaien.

  • Videoslots en klassieke gokkasten met diverse thema’s en features
  • Tafelspellen zoals roulette, blackjack en andere varianten
  • Live casino met echte dealers en real-time speelsessies
  • Instant win-games en snelle spelrondes voor directe resultaten
  • Jackpotspellen met kans op hogere prijzen, indien beschikbaar
  • Spellen van bekende providers

Gokkasten

Bij Lunarspins vind je een brede selectie gokkasten van bekende aanbieders als NetEnt, ELK, Novomatic, Nolimit en Betsoft. Je kunt kiezen uit uiteenlopende thema’s, met bonusrondes, gratis spins, gamble-features en verschillende volatiliteitsniveaus. Veel kasten hebben aantrekkelijke multipliers, uitklappende wilds en soms progressieve jackpots, zodat elke draai fris en spannend aanvoelt.

  • Starburst – Klassieke NetEnt-slot met kleurrijke uitklappende wilds en vlotte gameplay.
  • Book of Ra Deluxe – Novomatic-avonturenslot met expanding symbolen in de gratis spins.
  • Jammin’ Jars – Evoplay-fruitslot met clusterwins, vermenigvuldigers en vallende symbolen.
  • Dead or Alive 2 – Hoge volatiliteit, free spins-modi en serieuze klapper-potentie voor durfals.
  • Reactoonz – Speelse grid-slot met kettingreacties, krachtige features en grillige buitenaardse wezens.

Tafelspellen

Bij Lunarspins vind je een selectie klassieke tafelspellen, verzorgd door bekende aanbieders en beschikbaar in verschillende varianten. Van snelle rondes tot langere sessies, elk spel volgt vertrouwde casinoformats, zodat zowel nieuwe spelers als ervaren gokker snel hun favoriete speeltafel vinden.

  • Roulette - Digitale varianten beschikbaar; inzetopties en spelregels.
  • Baccarat - Klassieke baccaratversie met standaard inzetten; verdere details.
  • Blackjack - RNG-blackjacktafels met bekende regels; specifieke limieten en features.

Lunarspins Live Games

Bij Lunarspins beleef je een live casino ervaring met echte croupiers, strak ingerichte studio’s en heldere HD-streams, mits je verbinding dit ondersteunt. De tafellimieten, maar doorgaans geschikt voor zowel voorzichtige spelers als high rollers. De sfeer is gericht op professioneel spel, snelle rondes en direct contact via de chat, zodat iedere gokker zich in een echt casinofiliaal waant.

  • Live Roulette – Klassieke Europese wielactie met professionele dealers en scherpe HD-beelden.
  • Live Blackjack – Intieme tafels, snelle beslissingen, duidelijk beeld van elke gedeelde kaart.
  • Live Baccarat – Strakke studio-opstelling, focus op spanning tussen speler en bank.
  • Live Poker – maar biedt tafelactie met live dealer.
  • Live Bonanza – vermoedelijk spelshow-achtige ervaring met dynamische rondes.

Mobiel spelen op Lunarspins

Op Lunarspins speel je direct via een mobiel geoptimaliseerde website in de browser van je smartphone of tablet. Er is geen aparte app nodig; open simpelweg de site op je iOS- of Android-apparaat en log in om je favoriete gokkasten en andere spellen te starten. De lay-out schaalt automatisch mee met kleinere schermen, waardoor knoppen, menu’s en kassa duidelijk en goed bedienbaar blijven. Via mobiel heb je toegang tot hetzelfde account, dezelfde bonussen en dezelfde betalingen als op desktop.

Stortingen en opnames bij Lunarspins

Voor stortingen en opnames biedt Lunarspins een helder en veilig systeem. Je kunt storten met onder andere Visa, Mastercard, Neteller, Skrill en Bank Transfer, terwijl uitbetalingen verlopen via Jeton wallet, Ewallet, Neteller en Skrill. Transacties vinden plaats in EUR, met stortingslimieten vanaf €20 en opnamelimieten vanaf €25. De meeste stortingen zijn binnen enkele minuten verwerkt, opnames binnen 1–3 dagen. Voor grotere bedragen kan aanvullende KYC-verificatie worden gevraagd om je account te beschermen.

BetaalmethodeMin/Max StortingMin/Max Opname
Visa€25 / €2500Niet beschikbaar
Mastercard€25 / €2500Niet beschikbaar
Neteller€25 / €25000€25 / €1000
Skrill€25 / €25000€25 / €1000
Bank Transfer€25 / €5000Niet beschikbaar
Jeton walletNiet beschikbaar€100 / €1000
EwalletNiet beschikbaar€25 / €1000

Veiligheid en licenties bij Lunarspins

Het online casino opereert onder een vergunning van de Malta Gaming Authority met licentienummer MGA/B2C/233/2013, uitgegeven aan L.C.S Limited, C-64070, Office 3, Level 2, Sterling Building Enrico Mizzi Street, TA' XBIEX XBX 1453, Malta. Deze toezichthouder ziet toe op eerlijk spel en duidelijke regels voor verantwoord gokken. Informatie over SSL-versleuteling, onafhankelijke audits en technische maatregelen voor gegevensbescherming, maar alle wettelijke eisen van de Maltese vergunninghouder zijn van kracht.

Klantenservice

De klantenservice van Lunarspins is gericht op snelle en duidelijke hulp bij vragen over account, registreren, bonussen, KYC, spellen en betalingen. Ondersteuningskanalen, openingstijden, beschikbare talen en gemiddelde reactietijden worden op de website zelf beschreven; waar nodig wordt verwezen naar een help- of FAQ-sectie voor veelgestelde vragen. Details zoals telefoonnummer, live chat, e‑mailadres, service-uren, talen en antwoordtempo zijn momenteel en kunnen per periode of actie wijzigen, dus controleer altijd de actuele informatie in je accountomgeving.

Waarom kiezen voor Lunarspins

Lunarspins is een betrouwbare keuze voor spelers uit Nederland dankzij een licentie van de Malta Gaming Authority, een groot aanbod games van bekende providers en royale bonussen zoals het Welcome Casino Package. Storten en uitbetalen verloopt via erkende betaalmethoden, mobiel spelen is mogelijk via de browser en de belangrijkste veiligheids- en supportgegevens zijn aanwezig of gemarkeerd , wat het casino transparant en helder maakt.

Lunarspins FAQ — Veelgestelde vragen

Kan ik Lunarspins gratis spelen?

Ja, veel gokkasten en sommige tafelspellen zijn beschikbaar in een oefenmodus, zodat je zonder echt geld de spellen en functies kunt uitproberen. Voor live spellen en bonussen is meestal een echte storting nodig. Gratis spel levert geen echte geldprijzen op.

Hoe kan ik uitcashen bij Lunarspins?

Om een uitbetaling aan te vragen, open je de sectie uitbetalingen, kies je een methode zoals Ewallet, Neteller, Skrill of Jeton wallet, voer je het gewenste bedrag in en bevestig je het verzoek. Uitbetalingen worden doorgaans binnen 1–3 dagen verwerkt, afhankelijk van de gekozen methode.

Hoe kan ik de Lunarspins welkomstbonus activeren?

Nieuwe spelers kunnen de Welcome Casino Package activeren door bij de eerste drie stortingen minimaal €25 te storten en tijdens het depo scherm dit bonuspakket te selecteren. Je ontvangt tot 350% tot €2000 en 1000 FS, met een inzetvereiste van x30 op storting, bonus en Free Spins-winsten.

Biedt Lunarspins een VIP-programma aan?

Ja, via de VIP Club kun je extra voordelen krijgen. Een eenmalige storting van €1000 of meer kan directe VIP-toegang geven. Leden profiteren van snellere uitbetalingen, een persoonlijke accountmanager en exclusieve aanbiedingen. Specifieke extra voorwaarden of niveaus worden niet verder gespecificeerd voor NL spelers.

350% tot €2000 + 1000 gratis spins